Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēti divi iepriekš sodīti automašīnu spoguļu zagļi 2012. gada 23. aprīlis

Svētdienas pievakarē kāds jaunietis pamanīja, ka divi vīrieši zog atpakaļskata spoguļus kādai BMW markas automašīnai. Drosmīgais jaunietis sekoja iespējamiem zagļiem un ziņoja policijai. Drīz pēc izsaukuma likumsargi A.Kalniņa un Kr.Barona ielu krustojumā aizturēja 1978. un 1983.gadā dzimušus vīriešus. Abi iespējamie likumpārkāpēji jau agrāk sodīti par dažādiem noziegumiem.

Policijas darbinieki pie aizturētajiem vīriešiem atrada kopā 9 automašīnu spoguļus no dažādu marku transportlīdzekļiem. Atrastie atpakaļskata spoguļi nebija marķēti.

Rīgas policijā sākts kriminālprocess par zādzību un turpinās izmeklēšana. Tiesa drīzumā lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajiem.

Likumsargi pateicās drosmīgajam jaunietim, ar kura palīdzību tika aizturēti iespējamie likumpārkāpēji un aicina arī citus iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un ziņot par šāda veida noziegumiem.

Policijas darbinieki aicina autovadītājus marķēt automašīnu spoguļus, lai zādzības gadījumā, notverot zagli, tos varētu atdot likumīgajam īpašniekam.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv