Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apkrāpj, solot darbu veikalā 2012. gada 11. janvāris

Rīgas policisti pagājušās nedēļas beigās operatīvi aizturēja kādu vīrieti, kurš apkrāpis sievieti, solot viņu iekārt darbā kādā veikalā. Policistiem ir pamats domāt, ka vīrietis varētu būt apkrāpis arī citas personas, tādēļ policija lūdz atsaukties cietušos.

Šā gada 6. janvārī Rīgas Latgales iecirknī vērsās kāda sieviete, ziņojot, ka viņu ir apkrāpis vīrietis – izmantojot viņas interneta bankas personas datus, paņēmis vairākus tā saucamos ātros kredītus. Sieviete pastāstīja, ka viņa paspējusi nobloķēt bankas kontu, tādēļ vīrietim uz savu kontu izdevās pārskaitīt tikai daļu viņas naudas. 

Par notikušo Rīgas policisti sāka kriminālprocesu un noskaidroja, ka cietusī internetā bija ievietojusi sludinājumu, kurā norādījusi, ka viņa meklē darbu. Vīrietis atsaucās un, piedāvājot darbu kādā veikalā, teica, ka viņam būs nepieciešami sievietes interneta bankas dati, tādēļ cietusī tos viņam izsniedza. 

Kriminālpolicijas darbinieki operatīvi noreaģēja uz sievietes sniegto informāciju un tajā pašā dienā aizturēja iespējamo vainīgo personu – 29 gadus vecu vīrieti, kurš noziegumā atzinās. Likuma sargiem ir aizdomas, ka aizturētais līdzīgā veidā varētu būt apkrāpis arī citas personas, tādēļ policisti lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086328, 67086330, 67086302 vai 110.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv