Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas priekšnieks tiekas ar sociālajiem partneriem 2011. gada 21. decembris

Vakar, valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis tikās ar nevalstisko organizāciju un arodbiedrību pārstāvjiem, lai apspriestu jauno 2012.gada Valsts policijas darba plānu.

Tikšanās laikā I.Ķuzis klātešos iepazīstināja ar savām nākotnes vīzijām par Valsts policijas attīstību, kā arī informēja par policijas darbības plānu nākamajam gadam, kurā svarīgākais vidēja termiņa uzdevums ir esošā budžeta ietvaros saglabāt savas darbības kapacitāti visā Latvijā. Policija turpinās pilnveidot savu darbību – tiks pievērsta pastiprināta uzmanība iekšējo resursu racionālai un ekonomiskai izmantošanai, struktūras attīstības jautājumiem, veicot funkciju un štatu optimizācijas pasākumus, korupcijas risku mazināšanai, iekšējās kontroles pastiprināšanai, iekšējās disciplīnas uzlabošanai, kā arī sabiedrisko attiecību jomas attīstībai. Valsts policija turpinās veikt pasākumus policijas spēku pieejamības un ātras rīcībspējas nodrošināšanai un sniegto pakalpojumu kvalitātes saglabāšanai. Tiks veikti pasākumi sabiedriskās drošības veicināšanai un nodrošināšanai, tostarp, ceļu satiksmes jomā, noziedzības novēršanai un apkarošanai, kā arī reaģēšanai uz iedzīvotāju iesniegumiem. Tiks turpināta uz sabiedrību vērsta policijas darba taktikas ieviešana visā valstī.

Tikšanās laikā klātesošie apsprieda plānā iekļautās prioritātes – personāla politikas plānošana, preventīvie pasākumi, noziedzīgu nodarījumu apkarošana, starptautiskā sadarbība un resursu un līdzekļu racionāla un efektīva izmantošana. Tika pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar apsardzes komersantu sadarbību ar policiju, kā arī atļauju sistēmas kapacitātes celšanu.

Lai nodrošinātu konstruktīvu sadarbību Valsts policija arī turpmāk īstenos jau ierasto praksi un regulāri tiks īstenotas tikšanās ar nevalstiskajām un sabiedriskajām organizācijām, kā arī arodbiedrībām.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā inspektore
Tālr. 67075394; 26368442
sintija.virse@vp.gov.lv