Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Stopiņu novadā atsavina 30 tonnas nelegālās degvielas 2011. gada 23. novembris

Pagājušajā nedēļā Rīgas policisti Stopiņu novadā kādā angārā atklāja lielu daudzumu nelegālās degvielas. Aizdomās par nelegālās degvielas glabāšanu aizturēti divi vīrieši un notikuma vietā atsavinātas aptuveni 30 tonnas dīzeļdegvielas. 

Šā gada 16. novembrī Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, pārbaudīja kādu angāru Stopiņu novadā. Angārā policisti konstatēja lielu daudzumu degvielas, par kuras izcelsmi angārā aizturētie vīrieši nevarēja neko paskaidrot. Notikuma vietā likuma sargi atrada arī divus sūkņus ar šļūtenēm un automašīnu Mercedes - Benz Sprinter, kuras kravas nodalījumā arī bija degviela. 

Turpinot izmeklēšanu, policisti noskaidroja, ka aizturētie vīrieši ir 23 un 30 gadus veci, taču atsavinātās degvielas daudzums izrādījās aptuveni 30 tonnas. Šobrīd policisti vēl skaidro, vai šajā grupējumā bija iesaistītas vēl citas personas, kā arī iespējamos degvielas iegūšanas un realizācijas ceļus. 

Policijā sākts kriminālprocess par nelikumīgu naftas produktu uzglabāšanu un pārvadāšanu lielos apmēros personu grupā. Par šādu noziegumu Krimināllikumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

            

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv