Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latgales priekšpilsētā aizturēti divi laupītāji, policija lūdz atsaukties arī citus cietušos 2011. gada 1. augusts

Svētdien, īsi pēc četriem pēcpusdienā Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) darbinieki aizturēja divus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par laupīšanu. Policistiem ir aizdomas, ka aizturētie varētu būt vainojami arī citos likumpārkāpumos.  

31. jūlijā ap četriem pēcpusdienā vairāki gājēji uz Lokomotīves ielas ieraudzīja divus vīriešus, kuri sit trešo. Aculiecinieki izsauca policiju. Policistiem gājēji pastāstīja, kā redzējuši arī to, kā abi uzbrucēji nolaupījuši cietušajam vīrietim mobilo tālruni. 

Policisti pēc aculiecinieku norādēm operatīvi aizturēja abus uzbrucējus un atrada pie viņiem nolaupīto tālruni. Abus vīriešus policisti nogādāja Valsts policijas Rīgas reģiona Ķengaraga iecirknī, kur noskaidroja, ka abi agrāk ir vairāk kārt tiesāti. Aizturētie policijas redzeslokā agrāk nonākuši arī par narkotiku lietošanu un ir dzimuši 1984. un 1982. gadā. 

Ķengaraga policistiem ir aizdomas, ka likuma pārkāpēji varētu būt pastrādājuši arī citus noziegumus, tādēļ policisti lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086800, 67086821 vai 110.              

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv