Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas Zemgales reģiona policijas darbinieki jūlija mēnesī aizturējuši jau sešus autovadītājus par kukuļa došanu policijas darbiniekiem 2011. gada 28. jūlijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieki, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, šā gada jūlijā aizturējuši jau sesto autovadītāju par kukuļa došanu policijas darbiniekiem.

Vakar, 27.jūlijā, Jēkabpilī uz Zilānu ielas VP Kārtības policijas biroja (KPB) Patruļpolicijas nodaļas darbinieki par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturējuši automašīnu  „VW TOUAREG”, kuru vadījis 1986.gadā dzimis vīrietis, savukārt, lai uz viņu netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols,  policistiem mēģinājis iedot 20 latu lielu kukuli. Autovadītājam tagad būs jāatbild ne tikai par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, bet arī par kukuļa došanu policijas darbiniekiem.

Uzsākts  kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas.

VP ZRP atgādina, ka par kukuļa došanu krimināllikumā paredzētais sods ar brīvības brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

VP ZRP darbinieki turpina pievērst pastiprinātu uzmanību ne tikai kukuļu devēju, bet arī kukuļu ņēmēju apkarošanas jomā.

VP ZRP darbinieki par kukuļa došanu policijas darbiniekiem šā gada jūlija mēnesī aizturējuši jau sesto autovadītāju, jāmin, ka  jūlija mēnesī par kukuļa došanu policijas darbiniekiem aizturēti autovadītāji arī Jelgavā, Ozolnieku pagastā, Dobeles novadā, Kokneses novadā, Skrīveru novadā. 

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472