Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pateicība policijai par pretīmnākošu un profesionālu darbu 2011. gada 21. jūlijs

Kāda sieviete nosūtījusi vēstuli, kurā izsaka atzinību Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu ieirkņa Kārtības policijas inspektoriem par pretīmnākošu un profesionālu darbu:

"8.jūlijā pēcpusdienā ar draudzeni devāmies uz Mangaļsalas Piejūras dabas parku, atgriežotoes no pastaigas pa Austrumu molu, konstatējām, ka mūsu mašīnai ir izsists stikls, un tā, protams, ir arī apzagta. Ja godīgi, esmu skeptiska pret policijas darbu mūsu valstī, vairāk attieksmes dēļ. Neceru, ka nelaimīgie zagļi tiks noķerti un manas mantas atrastas, bet policiju izsaucām, jo visiem cilvēkiem jāievēro likumi neatkarīgi no tā, kur viņi dzimuši, cik labi vai slikti bijuši viņu vecāki, kādās skolās viņi ir gājuši..

Neatkarīgi no šīs lietas iznākuma, vēlos izteikt atzinību Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu ieirkņa Kārtības policijas inspektoram JĀNIM MANGULIM un viņa kolēģiem par pozitīvo un iejūtīgo attieksmi un profesionālo rīcību, konstatējot izdarītā likumpārkāpuma sekas, atzinību par atbildību un nopietnību, ar kādu viņš veica savus profesionālos pienākumus. Uzskatu, ka notikums, kas bija visnotaļ nepatīkams un radīja arī materiālos zaudējumus, tomēr izvērtās par vērtīgu un pozitīvu pieredzi, kas ļāva atgriezt ticību, ka policijā strādā arī godprātīgi un profesionāli policisti, kas paveic visu, kas ir viņu spēkos, lai palīdzētu nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem.

Veiksmi kārtības sargāšanā un stiprināšanā. Jebkuras iestādes galvenā bagātība ir tajā strādājošie cilvēki."