Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis apzog sievietes pēc iepazīšanās internetā 2011. gada 19. maijs

19.05.2011.

Vīrietis apzog sievietes pēc iepazīšanās internetā

Policija meklē vīrieti, kurš ar interneta iepazīšanās sludinājumu palīdzību satiekas ar sievietēm, iegūst viņu uzticību un vēlāk apzog. Ir aizdomas, ka vīrietis šādā veidā varētu būt apkrāpis vairākas sievietes no dažādām Latvijas pilsētām. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kam ir zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta.

Šā gada marta beigās Valsts policijas Rīgas reģiona Latgales iecirknī vērsās kāda sieviete, ziņojot, ka ar internetā viņa iepazinusies ar kādu vīrieti. Ar iepazīto vīrieti viņa apmeklējusi kino, bet nākamajā dienā satikusies vēlreiz un vakarā vīrieti uzaicinājusi pie sevis ciemos. Nākamajā rītā pēc vīrieša aiziešanas cietusī sieviete konstatēja, ka viņai ir nozagta somiņa ar naudu, dokumentiem un mobilo tālruni.

Policisti par notikušo uzsāka kriminālprocesu un izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka vīrietis iepazīšanās portālā bija reģistrējies ar svešu vārdu, izmantojis svešu fotogrāfiju, kas ir līdzīga viņam. Veicot meklēšanas pasākumus, likuma sargi noskaidroja, ka iespējamais vainīgais ir 1984. gadā dzimis, agrāk netiesāts vīrietis. Policistiem ir aizdomas, ka meklējamais vīrietis līdzīgā veidā varētu būt apzadzis vairākas sievietes arī no citām Latvijas pilsētām. 

Ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamā vīrieša likumpārkāpumiem, kā arī ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlos redzamā vīrieša atrašanās vai uzturēšanās vietām policija aicina nevējoties ziņot, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086328, 67086330, 67086302 vai 112. 

                          

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv