Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Informācija presei no Vidzemes reģiona pārvaldes 2011. gada 19. janvāris

2011.gada 19.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Informācija presei no Vidzemes reģiona pārvaldes 

18. janvārī 17:50 pēcpusdienā Ainažos Valdemāra ielā ātrās ēdināšanas restorānā divi 1970. un 1974. gadā dzimuši poļu tautības vīrieši nozaguši Ikšķiles novada iedzīvotājam naudu- 200 latus un 100 EIRO.

Nauda atradusies makā vīrieša virsjakā. Kad cietušais pamanījis zādzību, abas personas, kas tiek turētas aizdomās par zādzības izdarīšanu, jau atstājušas ātrās ēdināšanas restorāna telpas. Vīrietis nekavējoties izsaucis policiju un sekojis mašīnai, ar kuru prom devušies abi vīrieši. Kad aizdomās turamie pamanījuši, ka viņiem seko, tie palielinājuši braukšanas ātrumu un uz slidenās brauktuves nav tikuši galā ar auto vadību. Automašīna saslīdējusi un iebraukusi sniegā ielas malā. Abi metušies bēgt. Pa pēdām sniegā sekojuši policijas darbinieki, kas viņus aizturēja. Pie vīriešiem atrasta ne tikai nozagtā nauda, kas izņemta un atdota cietušajam, bet arī 1000 latu un vairāki simti EIRO, kuru izcelsme ir neskaidra. Uzsākts kriminālprocess un abi vīrieši aizturēti Kriminālprocesa likuma kārtībā uz 48 stundām.

Policija aicina rūpīgi aplūkot attēlā redzamos vīriešus un gadījumā, ja atpazīstat viņus kā iespējamus noziedzīga nodarījuma izdarītājus vai varat sniegt citu informāciju par attēlā redzamajām personām, informēt policiju.

Vīrieši pārvietojas ar zilas krāsas a/m VW Polo ar Polijas v/n zīmēm.

   

 

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326
28653999