Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un sniegt informāciju, kas varētu noderēt vairāku noziedzīgu nodarījumu atklāšanā 2011. gada 18. janvāris

2011.gada 18.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un sniegt informāciju, kas varētu noderēt vairāku noziedzīgu nodarījumu atklāšanā

Policija jau informēja, ka 15.janvārī 19:55 saņemta informācija, ka Grundzāles pagasta Dzeņos veikalā MINI TOP piedraudot ar pistolei līdzīgu priekšmetu nolaupīta nauda 1 400 latu. Pēc sākotnējās informācijas uzbrucēji bija maskās un naudu nolaupījuši gan no kases, gan seifa.

17. janvārī 18:10 saņemta informācija, ka Smiltenes novada Bilskas pagastā veikalā TOP ienākuši divi vīrieši maksās. Piedraudot pārdevējai ar pistolei līdzīgu priekšmetu, uzbrucēji no kases nolaupījuši naudu, vairākus simtus latu. Stundu vēlāk, 19:10 saņemta informācija, ka Smiltenes novada Variņu pagastā veikalā MINI TOP ienākuši divi vīrieši maskās un, piedraudot pārdevējai ar pistolei līdzīgu priekšmetu, no veikala kases nozaguši naudu, vairākus simtus latu.

Par notikušajām laupīšanām uzsākti kriminālprocesi. Policija aicina VISUS iedzīvotājus, veikalu pircējus un pārdevējus, Bilskas, Grundzāles un Variņu pagasta iedzīvotājus zvanīt uz norādītajiem telefonu numuriem un sniegt informāciju, kas varētu noderēt noziegumu atklāšanā.

Vīriešu pazīmes: viens apmēram 1,75m garš, ģērbies gaišā svīterī ar brūnām horizontālām līnijām, kapuci, tumšās, garās sporta biksēs, otrs apmēram 1,85 – 1,95m garš, tumšā svīterī, tumšā adītā cepurītē, abi runā latviešu valodā. Personas, iespējams, pārvietojas ar 3. sērijas BMW markas automašīnu.

Rūpīgi aplūkojiet pievienotās fotogrāfijas un zvaniet, ja minētajā laikā vai arī vairākas dienas iepriekš esat ievērojuši pie veikaliem personas, kas varētu atbilst sniegtajam aprakstam. Noderēs arī informācija par svešām automašīnām, kas minētajā laikā atradušās pie veikala vai blakus ielās.

Tel. 29520845, 29363919 vai 112. Anonimitāte garantēta. Policija būs pateicīga par ikvienu iedzīvotāju sniegto informāciju, kas varētu palīdzēt atklāt minētos noziegumus.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326
28653999