Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dzīvoklī atrod ieročus un 10 kilogramus metamfetamīna 2011. gada 12. janvāris

2011.gada 12.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Dzīvoklī atrod ieročus un 10 kilogramus metamfetamīna

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki kādā dzīvoklī Rīgā atsavināja nelikumīgu šaujamieroci, gāzes un pneimatiskos ieročus, kā arī vairāk nekā 10 kilogramus metamfetamīna, kura vērtība nelegālajā tirgū lēšama vairākos desmitos tūkstošu latu.

Pirms aptuveni diviem mēnešiem Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldē kļuva zināms par kādu personu, kas, iespējams, nelikumīgi iegādājas un glabā šaujamieročus. Turpinot darbu, kriminālpolicija drīz vien izskaitļoja iespējamā aizdomās turamo personu, kā arī radās aizdomas par viņa iespējamo saistību ar nelegālo narkotisko vielu apriti.

Pagājušās nedēļas nogalē policijas darbinieki, kādā dzīvoklī Rīgā aizturēja 1973. gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk vairāk kārt tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Vīrieša dzīvesvietā policisti veica sankcionētu kratīšanu, kuras laikā atrada un atsavināja šaujamieroci ar klusinātāju, vairākus gāzes un pneimatiskos ieročus un lielu daudzumu narkotisko vielu – vairāk nekā desmit kilogramus metamfetamīna, 56 gramus heroīna un 700 pagaidām nenoskaidrotas vielas tabletes. Policisti atzīst, ka šī ir pirmā reize, kad Rīgas reģiona teritorijā tiek atrasts tik liels daudzums metamfetamīna.

Šobrīd aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums un turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Kriminālprocess, uzsākts par nelegālu šaujamieroča glabāšanu un narkotisko vielu glabāšanu lielos apmēros.              

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv