Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Mūrniece Voinam pasniedz Ministru kabineta Atzinības rakstu 2011. gada 6. janvāris

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece  5. janvārī operatīvās sanāksmes laikā pasniegusi Ministru kabineta Atzinības rakstu atlūgumu iesniegušajam Valsts policijas (VP) priekšniekam ģenerālim Valdim Voinam.

Atzinības raksts Voinam piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts drošības nostiprināšanā.

 Voins 10.janvārī dodas izdienas pensijā un darbu turpinās Ostas policijā. Lēmumu par Atzinības raksta piešķiršanu Voinam valdība pieņēma jau otrdien.

 Mūrniece atzīst, ka ļoti augstu vērtē Voina ieguldījumu VP vadīšanā. "Es vēlos pateikties Voinam par drosmi uzņemties VP vadību brīdī, kad tā atradās uz sabrukuma robežas, brīdī, kad situācija valstī tikai pasliktinājās un ikviens eksperts solīja noziedzības līmeņa paaugstināšanos. Patiesībā noziedzības līmenis valstī ir samazinājies par vismaz 10%, atklāto noziegumu procents palielinājies, uzticība policijai pamazām, bet uzlabojas," norāda Mūrniece.

 "Pateicoties pašreizējā VP priekšnieka spējai pieņemt drosmīgus lēmumus un nostāties sabiedrības interešu pusē, policija pakāpeniski kļūst par mūsu visu palīgu un atbalstu," uzskata iekšlietu ministre.