Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija kādā garāžā Rīgā konstatē dārgu nelegālo alkoholu 2020. gada 20. marts

Šī gada 10. martā Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļas amatpersonas, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš garāžā Rīgā nelikumīgi uzglabāja alkoholiskos dzērienus lielā apmērā. Garāžā likumsargi atrada un atsavināja 368 pudeles dārga viskija bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Aizturētais 1968. gadā dzimušais vīrietis, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā, tika ievietots izolatorā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas – par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajam vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzekli – uzturēšanos noteiktā dzīvesvietā.

Valsts policija atgādina – ja iedzīvotāju rīcībā ir informācija par nelegālā alkohola vai cigarešu tirdzniecības vietām, aicinām par to ziņot, zvanot 110, rakstot vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī. Tāpat šādu informāciju var nodot anonīmi interaktīvajā “točku” kartē, spiežot uz saiti: http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/. Tajā ziņotājs var atzīmēt konkrētu vietu kartē, kur šāds nelegālais rūpals ieviests, kā arī var sniegt papildu informāciju, kas policijai varētu būt noderīga tālākajās darbībās.