Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nepilnas stundas laikā par degvielas zādzību Imantā aizturējām vīrieti 2019. gada 17. maijs

Vakar, 15. maijā, Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka Imantas mikrorajona degvielas uzpildes stacijā kādas automašīnas vadītājs transportlīdzeklī iepildīja 80 litrus degvielas un aizbrauca prom, nesamaksājot par to.

Likumsargi pārbaudīja konkrētās automašīnas numura zīmes datu bāzē un noskaidroja, ka tās iepriekš tika nozagtas no cita transportlīdzekļa un šobrīd tiek meklētas. Nekavējoties degvielas uzpildes stacijā ieradās Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki, kuri, apskatot videonovērošanas kameru ierakstus, piefiksēja automašīnas un tās vadītāja pazīmes. Tika uzsākta iespējamās vainīgās personas meklēšana.

Drīz vien, 40 minūtes pēc zādzības izdarīšanas, likumsargi Iļģuciemā pamanīja meklēto transportlīdzekli un tās vadītāju, kurš turpat uz vietas tika aizturētas.

Vīrieša aizturēšanas brīdī automašīnai, ar kuru tika veikta zādzība, jau bija nomainītas numura zīmes uz oriģinālajām. Taču, policistiem pārmeklējot spēkrata salonu, tajā tika atrastas zādzības brīdī izmantotās numura zīmes, kā arī vēl četras iepriekš nozagtas un divas viltotas automašīnas numura zīmes.

1959. gadā dzimušais aizturētais vīrietis, kurš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par mantiska rakstura noziegumiem, tika nogādāts policijas iecirknī paskaidrojuma sniegšanai.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas (par zādzību nelielā apmērā), 265. panta pirmās daļas (par transportlīdzekļa reģistrācijas numura zīmes nelikumīgu izgatavošanu, realizēšanu, izsniegšanu, viltošanu vai iznīcināšanu) un 265. panta otrās daļas (par transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenta vai reģistrācijas numura zīmes nolaupīšanu).

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)