Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ziepniekkalnā stipri piedzēries vīrietis uzlauž svešu automašīnu un tajā atpūšas 2019. gada 18. februāris

Naktī uz sestdienu, 16. februāri, pulksten 01.40 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Rīgu, Līvciema ielu, kur kāds piedzēries vīrietis bija ielīdis svešā automašīnā. Aculiecinieks ziņoja, ka pamanījis savam paziņam piederošā Volkswagen Polo automašīnā ilgstoši sēžam nepazīstamu vīrieti, tāpēc nolēmis izsaukt likumsargus.

Notikuma vietā ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti un patruļpolicisti. Iedzīvotāja sniegtā informācija apstiprinājās - automašīnai bija uzlauztas durvis un tajā atradās 33 gadus vecs vīrietis acīmredzamā alkohola reibumā. Jāsaka gan, ka stiprā reibuma dēļ vīrietis nespēja paskaidrot, kāpēc ielīdis transportlīdzeklī. Turklāt viņš atteicās no medicīniskās ekspertīzes alkohola koncentrācijas noteikšanai asinīs.

Pārbaudot automašīnas salonu, par laimi, nekādi bojājumi netika konstatēti.

Saistībā ar notikušo sākotnēji uzsākts kriminālprocess par automašīnas zādzības mēģinājumu, taču izmeklēšanas gaitā tas, visticamāk, tiks pārkvalificēts pēc panta par svešas mantas tīšu bojāšanu. Ņemot vērā, ka vīrietis atteicās no alkohola pārbaudes, viņam par to tiks sastādīts protokols.

Aizdomās turētais iepriekš sodīts par zādzībām nelielā apmērā.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)