Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vangažos vīrieti pamatīgi apzagušas divas ciemos uzaicinātas dāmas 2018. gada 09. novembris

6. novembrī Valsts policijas Siguldas iecirknī vērsās kāds vīrietis, ziņojot, ka pirms vairākām dienām ir apzagts viņa dzīvoklis un to, visticamāk, izdarījušas divas paziņas


Policisti noskaidroja, ka naktī no 31. oktobra uz 1. novembri cietušais abas sievietes bija uzaicinājis uz savu dzīvokli Vangažos. Tur trijotne lietojusi alkoholiskos dzērienus, pēc kā vīrietis aizmidzis. Pamostoties viņš bija ļoti pārsteigts, jo sievietes dzīvoklī vairs nav bijušas, turklāt no dzīvokļa bija pazudis arī televizors, dators un mūzikas centrs. Tiesa gan, vīrietis uzreiz policijā nevērsās, bet pats uzmeklējis savas paziņas. Viena no sievietēm atzinusi, ka portatīvo datoru ieķīlājusi lombardā. Savukārt otra viņam atdevusi mūzikas centru un apgalvojusi, ka nezinot, kur atrodas televizors.

Vakar, 7. novembrī, Siguldas iecirkņa policisti abas sievietes aizturēja. Aizdomās turētās ir dzimušas 1985. un 1972. gadā. Jaunākā no viņām iepriekš sodīta par sveša maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu, savukārt otra sešus gadus pavadījusi ieslodzījuma vietā par laupīšanu.

Policisti ir noskaidrojuši, ka nozagtais dators tik tiešām ir ieķīlāts kādā Rīgas lombardā, savukārt televizors ir pārdots kādam tirdzniecības centram. Policisti šobrīd strādā, lai šīs mantas atgūtu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta otrās daļas – par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Jāpiemin, ka abas aizturētās sievietes šobrīd tiek turētas aizdomās arī par cita nozieguma izdarīšanu. Abas pašreiz atrodas izolatorā, un rīt, 9. novembrī, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu šīm personām.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)