Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bolderājā vīrieša lēmums doties līdzi spēļu zālē iepazītām personām beidzas likumsakarīgi 2018. gada 5. novembris

Šā gada sākumā kāds 1989. gadā dzimis vīrietis pavadījis laiku spēļu zālē Rīgā, Bolderājā, kopā ar diviem tikko iepazītiem vīriešiem. Pēc atpūtas spēļu zālē vīrieši piedāvājuši viņam doties līdzi lietot alkoholu uz kāda nama kāpņu telpu.

Ierodoties nama kāpņu telpā, jaunie paziņas vīrieti sagrābuši un pieprasījuši atdot mantas, pretējā gadījumā solot viņu piekaut. Atņēmuši “iPhone” mobilo telefonu un maku ar 50 eiro, ļaundari aizbēguši.

Cietušais par notikušo paziņojis policijai. Ņemot vērā, ka cietušais pastāvīgi uzturas ārvalstīs, viņš tikai nesen apskatīja agrāk sodīto personu kartotēku. Apskates laikā viņš atpazina vienu no saviem pāridarītājiem – 1976. gadā dzimušu vīrieti. Noskaidrojot personas atrašanās vietu, pagājušonedēļ Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti aizdomās turēto personu aizturēja.

Likumsargi noskaidroja arī otru personu, kura saistīta ar šo noziegumu – 1976. gadā dzimušu vīrieti. Jāpiemin, ka šī persona šobrīd izcieš cietumsodu par citu noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policisti šobrīd skaidro nolaupītā mobilā telefona atrašanās vietu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)