Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Reida laikā Iļģuciemā aizturējām nekaunīgu garnadzi, kurš vairākas reizes apzadzis vienu un to pašu kāpņu telpu 2018. gada 1. oktobris

Kādā Imantas daudzstāvu namā no kāpņu telpas mēneša laikā tika izdarītas trīs zādzības, kuru laikā, tika nozagti trīs velosipēdi, bērnu ratiņi un divi bērnu skrejriteņi. Pateicoties daudzstāvu nama teritorijas uzstādītajai kvalitatīvajai novērošanas sistēmai, Valsts policijas Rīgas Kurzemes Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki identificēja zagli, kuru nekavējoties izsludināja meklēšanā. Noskaidrojās ka garnadzis kāpņu telpā iekļuva ar spēku atraujot ārdurvis.

Vakar, 27. septembrī Valsts policijas darbinieki, veicot reidu narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā, Iļģuciema rajonā, Rīgā, narkotisko vielu tirdzniecības vietā aizturēja iepriekš meklēšanā izsludināto garnadzi, kurš aizturēšanas brīdī atradās narkotisko vielu iespaidā.

Aizturētais ir 1986. gadā dzimis vīrietis, kurš izdarīja zādzības, lai iegādātos narkotiskās vielas. Vīrietis arī iepriekš bija nonācis likumsargu redzeslokā par līdzīgām darbībām.

Saistībā ar notikušo uzsākti trīs kriminālprocesi, kas kvalificēti pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Aizturētajam uzsākta arī administratīvā lietvedība par narkotisko vielu lietošanu.
Policija šobrīd skaidro nozagto mantu atrašanās vietu.

Kopā ar aizturēto vīrieti tika aizturētas vēl divas personas, pie vienas no tām tika atrasta nezināmas izcelsmes viela, kura tika nogādāta uz ekspertīzi. Pret šo personu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Savukārt, trešais personai uzsākta administratīvā lietvedība par narkotisko vielu lietošanu.

Iesakām iedzīvotājiem neglabāt kāpņu telpā vērtīgas mantas, bet ja uz laiku tās nākas tur atstāt, tad pieslēgt tās ar kvalitatīvu saslēgu.