Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Sarkandaugavā par zādzību no transportlīdzekļa aizturējām vīrieti 2018. gada 12. jūlijs

7. jūlijā Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no automašīnas Sarkandaugavā. Transportlīdzeklim tika izsists loga stikls un nozagts navigācijas panelis.

Likumsargi noskaidroja, ka 6. jūlijā automašīnas īpašnieks bija novietojis to pie savām mājām. Nākamajā rītā, dodoties ikdienas gaitās, vīrietis ieraudzījis, ka spēkratam ir izsists loga stikls un nozagts navigācijas panelis.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti, veicot operatīvo darbu, noskaidroja iespējamo vainīgo personu un vakar, 10. jūlijā, viņu aizturēja. Tāpat likumsargi neatliekamības kārtībā veica kratīšanu personas dzīvesvietā, kur arī atrada nozagto navigācijas paneli.

1977. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta no transportlīdzekļa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsāktais kriminālprocess ir kvalificēts arī pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā, un rītdien, 12. jūlijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)