Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par dzīvokļa durvju dedzināšanu Teikā aizturēts vīrietis 2018. gada 11. jūlijs

Vakar, 9. jūlijā, ap pulksten 19.00 Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu namu Rīgā, Teikā, kur bija aizdegušās kāda dzīvokļa durvis.

Ugunsdzēsēji uzreiz apdzēsa durvis. Rīgas Teikas iecirkņa policisti noskaidroja, ka durvis ir aizdedzinājis viens no dzīvokļa saimnieka paziņām. Kāds vīrietis mājās lietojis alkoholu un nolēmis iet ciemos pie drauga, kurš dzīvo netālu. Tobrīd viņa draugs bijis kopā ar savu draudzeni un neesot atvēris durvis. Tas ļoti sadusmoja vīrieti, tāpēc viņš izvilcis šķiltavas un sācis dedzināt pie dzīvokļa durvīm novietoto kājslauķi. Vēlāk no tā aizsvilušās arī dzīvokļa durvis. Dzīvokļa saimnieks pamanījis dzīvoklī nākošos dūmus un izsaucis atbildīgos dienestus, savukārt dedzinātājs devies prom no notikuma vietas.

Jāpiemin gan, ka ļaundaris pats pavisam drīz tajā pašā dienā ieradās policijas iecirknī un atzinās nodarījumā. Vīrietis bija vairāk nekā divas promiles stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem.

Aizdomās turētais 1965. gadā dzimušais vīrietis iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām nelielā apmērā.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)