Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Naktī uz otrdienu Bolderājā uzlauzts bankomāts, izraisot ugunsgrēku 2018. gada 26. jūnijs

Naktī uz otrdienu, 26. jūniju, Rīgā, Stūrmaņu ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas uzlauza bankomātu un no tā nozaga naudu. Mēģinot sagriezt bankomāta durvis, tas aizdegās, kā rezultātā divstāvu ēkā izcēlās ugunsgrēks.

Ēkā nostrādāja signalizācija un plkst. 3.18 apsardze par notikušo paziņoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Valsts policijai. Ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmais stāvs 50 m2 platībā un otrais stāvs 400 m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.29.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, ierodoties notika vietā, konstatēja, ka ir sagrieztas bankomāta durvis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18. nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu.

Policija šobrīd skaidro personas, kuras izdarījušas noziegumu. Tāpat tiek apzināts kopējais zaudējuma apmērs.

Aicinām atsaukties ikvienu, kuram varētu būt informācija par personām, kas saistītas ar šo noziegumu, kā arī tos, kuru rīcībā varētu būt cita izmeklēšanā noderīga informācija. Informēt policiju iespējams pa tālruņa numuru 110 vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.