Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Mācāmies par drošību kopā festivālā “Visi kopā!” 2018. gada 5. jūnijs

Aizvadītajā sestdienā, 2.jūnijā, Esplanādē norisinājās ģimeņu un draugu brīvā laika pavadīšanas festivāls “Visi kopā!”, kurā bērni un viņu vecāki pirms vasaras iestāšanās jautrā un izzinošā veidā varēja iepazīties un atkārtot dažādus drošības tematus.

Valsts policija festivāla apmeklētājus iepazīstināja ar policijas darba daudzpusīgo un aizraujošo ikdienu. Festivāla mazākie apmeklētāji varēja iegūt superspējas, atbildot vien uz pieciem jautājumiem, uz kuriem atbildes jāzina katram bērnam, ja gadās nokļūt ķezā.

Apmeklētāji varēja piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī aplūkot policijas ekipējumu un uzlaikot to, izmēģināt noņemt pirkstu un plaukstu nospiedumus, izspēlēt interaktīvo ceļu satiksmes spēli un iejusties ceļu policista ādā.

Festivāla apmeklētājus priecēja pretterorisma vienības OMEGA ikdienas palīgs – robotiņš Teodors. Festivālā neizpalika arī kārtīga mīļuma deva, kuru apmeklētāji varēja sagaidīt no policistu četrkājainajiem palīgiem.

Par drošību vasarā stāstīja ne vien Valsts policijas pārstāvji, bet arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestsPolicistu Velobiedrība, a/s Gaso un Dzīvnieku Policija no Dzīvnieku patversme "Ulubele".