Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pensionārs aizstāvoties nodur kaimiņu ar kartupeļu nazi 2012. gada 2. jūlijs

Vakar ap pulksten 20:00 Ropažu ielas iedzīvotāji ziņoja Rīgas policijai, par konfliktu starp diviem vīriešiem namu pagalmā. Notikuma vietā likuma sargi noskaidroja, ka 1988.gadā dzimis vīrietis ar ķieģeli izsitis 1942. gadā dzimuša sirmgalvja dzīvokļa loga stiklu un trāpījis viņam pa galvu. Pensionārs tobrīd mizojis kartupeļus, un pēc saņemtā trieciena devies ārā noskaidrot jaunā vīrieša rīcības iemeslus.

Pēc pensionāra stāstītā mājas pagalmā jaunais vīrietis vēlreiz iesita viņam pa galvu ar ķieģeli, jo pensionārs esot atteicies aizdot naudu. Tas vecāko esot sadusmojis un viņš iedūris uzbrucējam vēderā ar līdzi paņemto virtuves nazi.

Notikuma vietā ieradās neatliekamā medicīniskā palīdzība un nogādāja pensionāru ar smagām galvas traumām slimnīcā, taču jaunākais vīrietis no gūtajām traumām mira.

Par notikušo Rīgas policisti sākuši kriminālprocesu, lai noskaidrotu precīzus notikuma apstākļus. Sirmgalvis savu vainu notikušajā atzīst, taču paskaidro, ka sadūris kaimiņu aizstāvoties. Policijas darbinieki turpina izmeklēšanu.

 

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv