Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību personas atrašanās vietas noskaidrošanā 2012. gada 19. aprīlis

Policija, ierodoties notikuma vietā, noskaidroja, ka pie vairākiem jauniešiem apstājusies garāmbraucoša tumši zaļas krāsas automašīna VW Bora. No automašīnas izkāpuši četri gados jauni vīrieši, kas uzsākuši konfliktu. Izcēlies kautiņš, kura laikā piebraukušie jaunieši izmantojuši beisbola nūju un automašīnas vilkšanai paredzētu trosi. Viens no uzbrucējiem no automašīnas bagāžas nodalījuma izņēmis automašīnas domkratu un divas reizes ar to iesitis pa galvu 28 gadus vecam vīrietim. Noskaidrots, ka konfliktā iesaistītās personas iepriekš nav bijušas savstapēji pazīstamas.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta 2. daļas. “Par huligānismu, ja tas izdarīts personu grupā vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam”. Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku līdz 7 gadiem. Ir noskaidrotas konfliktā iesaistītās personas, kas sniedz liecības par notikušo. Policija turpina meklēt attēlā redzamo jaunieti, kas, huligānisku tieksmju vadīts, divas reizes ar automašīnas domkratu tīši iesitis pa galvu cietušajam, kas smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē Rīgā.

Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi aplūkot fotogrāfiju un gadījumā, ja Jums ir zināma vīrieša atrašanās vieta, varat sniegt informāciju par automašīnas atrašanās vietu vai citu informāciju, kas palīdzētu izmeklēšanā, zvanīt 26594804, 110 vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

 

Informāciju sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326; 28653999
e-pasts: