Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgalē pieķerti vairāki kukuļdevēji 2012. gada 19. aprīlis

Pret 1958.gadā dzimušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā kukuļdošanas gadījums fiksēts arī 17.aprīlī.VP Zemgales reģiona pārvalde jau informēja par trīs Lietuvas Republikas iedzīvotāju aizturēšanu sakarā ar dīzeļdegvielas zādzību no automašīnas Bauskas novadā. Aizturēšanas brīdī viens no aizturētajiem mēģināja piekukuļot policijas darbinieku dodot 100 litus un 100 litrus dīzeļdegvielas. Uzsākti kriminālprocesi par zādzību un kukuļdošanu.

Jāatgādina, ka arī Jelgavā 12.aprīlī VP ZRP KPB Patruļpolicijas darbinieki aizturēja 1990.gadā dzimušu vīrieti, kurš braucot ar automašīnu nebija lietojis drošības jostu, savukārt, lai nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu policistam mēģinājis iedot 5 latus.

VP Zemgales reģiona pārvalde turpina strādāt kukuļdošanas apkarošanas jomā. Zemgales reģionā šā gada 4 mēnešos aizturēts jau 21 kukuļdevējs.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
e-past":