Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija prezentēs savu velobiedrību 2012. gada 13. aprīlis

Tā laikā paredzēta iepazīstināšana ar velobiedrību, tās mērķiem, sezonas plāniem un citām aktivitātēm. Pasākumā piedalīsies arī policistu velobiedrības sadarbības partneri – „Latvijas riteņbraucēju apvienība”, „Latvijas Iekšlietu darbinieku asociācija”, „Velokurjers”, „Optisports” un citi. Pēc iepazīstināšanas plānota simboliska goda apļa izbraukšana, kurā varēs piedalīties ikviens interesents.

Valsts policija jau vairākus gadus aktīvi īsteno dažādus velo projektus un aktivitātes. Pirms trīs gadiem kopā ar „Velokurjeru” un „Latvijas riteņbraucēju apvienību” policija uzsāka vairākus projektus ar mērķi mazināt velosipēdu zādzības un informēt cilvēkus par dažādiem drošības jautājumiem. Tāpat pastiprināta uzmanība pievērsta velosipēdistu drošībai pilsētā gan rīkojot speciālus reidus, gan preventīvi izglītojot sabiedrību. Nu rosību sākusi arī jaunizveidotā ”Policistu velobiedrība”, kas gada sākumā piedalījās ziemas braucienā pa Lojas upes ledu un šīs pašas upes sakopšanas talkā. Tāpat jau otro gadu policija piedalās arī 1. maija velosezonas atklāšanas organizēšanā.

 

Uzziņai:

”Policistu velobiedrība” dibināta 2012. gada 9. janvārī, tā sastāv no divām grupām – sporta jeb profesionālās un hobija grupas. Pašlaik velobiedrībā ir aptuveni 30 biedri, no kuriem profesionālo sporta komandu veido 13 biedri.

„Policistu velobiedrības” galvenais mērķis ir satiksmes drošības standartu celšana, kultūras veicināšana starp gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem, tāpat arī Latvijas satiksmes dalībnieku un sabiedrības izglītošana drošības jautājumos, pievēršot uzmanību mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem. „Policistu velobiedrības” mērķis ir arī popularizēt un veidot pozitīvu policijas tēlu sabiedrībā un piesaistīt cilvēkus videi draudzīgam un veselīgam dzīvesveidam.

Plānots, ka velobiedrība piedalīsies dažādās Latvijas un starptautiska līmeņa sacensībās, taču aktivitātes būs saistītas ne tikai ar sportošanu, bet arī ar iesaistīšanos dažādās sabiedriskajās aktivitātēs.

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
e-pasts: