Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija privātmājā likvidē marihuānas audzētavu 2012. gada 10. aprīlis

Pagājušās nedēļas beigās Ogres policisti izmeklēšanas gaitā nāca uz pēdām kādam marihuānas audzētājam. Policijas darbinieki veica kratīšanu vienā no Ogres novada privātmājām, kur atsavināja 15 marihuānas stādus, kas kopā bija vairāk nekā 3kg narkotisko vielu neizžāvētā veidā, kā arī tika atrasti 130g izžāvētas marihuānas.

Notikuma vietā, aizdomās par nelikumīgu narkotisko vielu audzēšanu, likumsargi aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti. Viņš skaidroja policistiem, ka pats marihuānu lieto jau vairākus gadus un nolēmis, ka pašam audzēt sanāk lētāk. Aizturētais gan taisnojās, ka narkotiskās vielas audzējis tikai savām vajadzībām.

Policijā šobrīd sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 2.daļas par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu lielos apmēros. Aizdomās turētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem saistībā ar narkotiskajām vielām. Policisti turpina izmeklēšanu un veiks pārbaudi, lai noskaidrotu, vai aizturētais vīrietis nav veicis arī narkotisko vielu realizāciju.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv