Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledža rīko vēl vienu jauno policistu uzņemšanu 2012. gada 11. janvāris

Lai risinātu Valsts policijas darbinieku komplektācijas problēmas, Valsts policijas koledža šogad martā rīkos papilduzņemšanu arodizglītības programmā ”Policijas darbs”. Jaunajiem policistiem mācības sāksies 1. martā un pēc gada tie varēs strādāt kārtības policijā par jaunākajiem inspektoriem.

Atšķirībā no citiem gadiem, kad koledžas uzņemšana notika tikai septembrī, šogad pirmo reizi interesenti mācībām šajā Valsts policijas koledžas programmā varēs pieteikties arī gada sākumā. Mācībām pieteikties aicināti Latvijas pilsoņi ar vidējo izglītību, kuriem dokumentā par vidējās izglītības iegūšanu latviešu valodā, latviešu literatūrā, divās apgūstamajās svešvalodās, vēsturē, politikā un tiesībās, ģeogrāfijā un sportā vērtējumi nav zemāki par 4.

Interesentiem pēc savas deklarētās dzīves vietas Valsts policijas teritoriālajā pārvaldē līdz 2012. gada 10. februārim jāiesniedz vairāki dokumenti (sk. zemāk). No 2012. gada 22. - 24. februārim (laiks tiks precizēts koledžas mājas lapā) notiks iestājpārbaudījumi - tests par piemērotību dienestam Valsts policijā, tests vērīguma un atmiņas pārbaudei un fiziskās sagatavotības pārbaude (saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 21.novembra not. Nr. 969.)

Rezultāti tiks paziņoti Valsts policijas koledžas mājas lapā 2012. gada 27. februārī. Reģistrācija mācībām un mācību sākums - 2012. gada 1.martā. 

Interesentus aicinām nenokavēt un pieteikties laicīgi! 

Iesniedzamie dokumenti:

 • iesniegums (paraugs Valsts policijas koledžas mājas lapā);
 • dokumenta par vispārējo vidējo izglītību - atestāta un sekmju lapas, centralizēto eksāmenu sertifikātu kopijas, uzrādot to oriģinālus (ja iesniegtie dokumenti ir ar citu uzvārdu (vārdu), tad uzrāda dokumentus, kas apliecina to maiņu, piemēram, laulības apliecība, uzvārda vai vārda maiņas apliecību, un iesniedz tā kopiju;
 • anketa (paraugs Valsts policijas koledžas mājas lapā);
 • pases kopija;
 • raksturojums no pēdējās darba vietas vai mācību iestādes;
 • autobiogrāfija;
 • potēšanas pases kopija ar atzīmi par izdarīto vakcināciju pret difteriju;
 • 4 fotogrāfijas (izmērs 3x4);
 • ja izglītība nav iegūta valsts valodā, apliecība par valodas prasmi augstākajā pakāpē
 • autovadītāja apliecības, ja tāda ir, kopija;
 • citi dokumenti, kuri kandidātam šķiet nozīmīgi (sertifikāti, apbalvojumi par sportiskajiem sasniegumiem utt.);
 • dokuments (maksājuma kvīts vai izdruka no interneta bankas) par mācību reģistrēšanās apliecinājumu - saskaņā ar 2008.gada 13.oktobra MK noteikumiem nr. 840, reflektantam par iestājpārbaudījumiem ir jāsamaksā 8,00 Ls uz Valsts policijas koledžu (LR IeM Valsts policijas koledža, Reģ.nr. 90000072027, Valsts kase, Konts: LV30TREL2140637008000), maksājuma mērķī norādot - EKK 21399 par iestājpārbaudījumiem.

 

Teritoriālo pārvalžu adreses:
Rīgā, Gaujas iela 15 - ielas pusē 418. kabinets;
Liepāja, Bāriņu iela 3
Valmiera, Rīgas iela 50
Jelgava, Katoļu iela 8a
Daugavpils, Vaļņu iela 27 

Plašāku informāciju var atrast Valsts policijas koledžas mājas lapā: http://www.policijas.koledza.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67146276 vai 67146280.