Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iedzīvotāja izsaka pateicību par policijas darbinieku augsto profesionalitāti 2011. gada 23. novembris

Iedzīvotāja nosūtījusi vēstuli VP priekšniekam Intam Ķuzim, kurā izsaka pateicību policijai savas mammas dzīvības glābšanā.

„Līdz šim es nebiju aizdomājusies, ka dēļ katra Latvijas iedzīvotāja ikdienu policijas darbinieki tik ļoti riskē ar sevi, pakārtoti saviem tuvajiem cilvēkiem, strādājot garas darba stundas (..) Laikam ir cilvēciski, ka ikviens no mums, kurš nenodarbojas konkrētajā darbības sfērā, spēj aptvert policista rīcības nozīmīgo lomu laika un vietas kontekstā mūžīgajā cīņā pret apzinātu vai neapzinātu ļaunumu tikai tad, kad pēkšņi ir nonācis cietušā lomā, saprotot, ka preventīvi arī viņš ikdienā var daudz darīt, lai mazinātu un novērstu noziedzību.

Valsts policija var lepoties par drosmīgajiem, augsti profesionālajiem darbiniekiem. 

Izsaku neizmērojami lielu pateicību VP darbiniekiem, priekšniekam Intam Ķuža kungam, VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) priekšniekam Raula Kviesīša kungam, VP GKrPP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšniekam Jāņa Lazdiņa kungam, VP GKrPP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.nodaļas priekšniekam Vadima Ivanova kungam. 

Īpaši vēlētos pateikties un izcelt augsto profesionalitāti, nenogurdināmās darba un izcilās saskarsmes spējas VP GKrPP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.nodaļas vecākā inspektora Dmitrija Homenko darbā, kurš cietušajai personai sniedza psiholoģiskas krīzes brīdī atbalstu pa telefonu pat no darba brīvajā laikā. Tāpat vēlētos izcelt VP GKrPP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.nodaļas vecākās inspektores Oksanas Bobrovičas augsto profesionalitāti, nopratinot cietušo personu. 

Vēlos novēlēt saviem glābējiem ikdienas rutīnā, bieži vien smagajā dzīves realitātē nepazaudēt lepnumu par izvēlēto ceļu, jo to cilvēku labās domas, kuriem ir palīdzēts – nepazūd..”