Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pie aizturētās policija atrod vairākus naudas makus, lūdzam atsaukties īpašniekus 2011. gada 27. jūlijs

Sestdien, 23. jūlijā, Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) darbinieki aizdomās par somiņas zādzību aizturēja kādu sievieti. Nozagtā somiņa piederēja Itālijas pilsonei, kas zādzības brīdī atradās vienā no Vecrīgas ēdināšanas iestādēm. 

Sestdien pa dienu VP RRP Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu Vecrīgas ēdināšanas iestādi, jo vienai no apmeklētājām bija pazudusi rokas somiņa. Notikumā vietā policisti noskaidroja, ka cietusī uz brīdi pametusi sēdvietu, taču, kad atgriezusies, somiņa no krēsla atzveltnes bija pazudusi. 

Noskatoties ēstuves novērošanas kameru ierakstus, policisti uzreiz atpazina zagli, jo viņa Centra iecirknī bijusi bieža viešņa, brīdi vēlāk policisti devās uz viņas dzīvesvietu Latgales priekšpilsētā. Dzīvoklī policisti 1983. gadā dzimušo, septiņas reizes tiesāto sievieti aizturēja un viņa zādzībā atzinās. Sieviete policistu redzeslokā iepriekš bija nonākusi arī par heroīna lietošanu un atzina, ka zādzību veikusi, jo vēlējusies iegādāties narkotikas. 

Veicot sankcionētu kratīšanu aizdomās turētās dzīvesvietā, policisti atrada Itālietei nozagtās mantas, kā arī vairākus naudas makus un rokas somiņas, kas visticamāk arī ir zagtas. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kas attēlos redzamās mantas atpazīst kā savas, zvanot uz tālruņa numuru 67086200 vai 110.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv