Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pie aizturētā atrod 49 atpakaļskata spogulīšus 2011. gada 16. marts

2011.gada 16. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Pie aizturētā atrod 49 atpakaļskata spogulīšus

Šonakt Valsts Policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Ķengaraga iecirkņa darbinieki aizdomās par automašīnu spogulīšu zādzību aizturēja kādu vīrieti, viņa personiskajās mantās policisti atrada 49 spogulīšus un citas, iespējams, zagtas mantas.

           

            Šonakt, pulksten 2.30, VP RRP Ķengaraga iecirkņa darbinieki patrulējot uz Lokomotīves ielas pamanīja kādu vīrieti, kurš tajā brīdī rosījās gar vienu ielas malā novietoto automašīnu. Policijas darbinieki nekavējoties vīrieti aizturēja un nogādāja iecirknī.

            Vēlāk iecirknī, pārbaudot aizturētā vīrieša somas, policisti tajās atrada 49 automašīnu atpakaļskata spogulīšus, vienu auto magnetolu un citas mantas. Sākumā vīrietis mēģināja izvairīties no atbildības, nosaucot sava brāļa personas datus, bet policistus piemānīt neizdevās. Noskaidrots, ka aizdomās turamais dzimis 1982. gadā un agrāk jau četras reizes sodīts par automašīnu apzagšanu, turklāt nonācis policijas redzeslokā arī par narkotiku lietošanu.

            Līdz šīs dienas pusdienlaikam Ķengaraga iecirknī ir saņemti vienpadsmit iesniegumi par pagājušajā naktī Lokomotīves ielas apkaimē notikušajām atpakaļskata spogulīšu zādzībām, bet policijas darbinieki lūdz atsaukties arī pārējos cietušos.

            Par zādzību izdarīšanu policijā uzsākts kriminālprocess un šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv