Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kioska grīdā ierīko paslēptuvi nelegālajām cigaretēm 2011. gada 16. marts

2011.gada 16. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Kioska grīdā ierīko paslēptuvi nelegālajām cigaretēm

 

Vakar Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa darbinieki Rīgas Centrāltirgū atsavināja 53 400 cigarešu, pusi no lielā cigarešu daudzuma policisti atrada vienā no centrāltirgus kioskiem. Kioska grīdā bija ierīkota speciāla paslēptuve nelegālo cigarešu glabāšanai.

Vakar, pēcpusdienā, VP RRP patruļdienesta darbinieki patrulējot pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti ar divām sporta somām. Policisti redzēja kā vīrietis iegāja vienā no Rīgas Centrāltirgus kioskiem, atstāja tur vienu no somām un devās tālāk. Mirkli vēlāk policijas darbinieki vīrieti aizturēja un viņa somā atrada 10 000 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes preču zīmēm. Cigaretes atsavinātas, vīrietim sastādīts Administratīvo pārkāpumu protokols.

Atrodot pie vīrieša cigaretes, policistiem bija pamats domāt, ka arī kioskā varētu būt nelegālās cigaretes, tādēļ viņi pārbaudīja arī kioska telpas. Kioskā policisti uzgāja grīdā ierīkotu paslēptuvi, bet kioska darbinieki atteicās to atvērt, tādēļ nācās saukt palīgā Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta darbiniekus, kuri atlauza zem grīdas ierīkoto telpu. Paslēptuvē policijas darbinieki atrada 26 400 dažādu marku cigarešu arī bez Latvijas Republikas akcīzes preču markām. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Savukārt, tās dienas rītā policisti sadarbībā ar Rīgas Centrāltirgus vadību pārbaudīja vienu no kādas Centrāltirgus tirdzniecības vietas palīgtelpām. Tajā atrasti un atsavināti 17 000 dažādu marku cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Arī šajā gadījumā uzsākta administratīvā lietvedība.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv