Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledžā notiks I Starptautiski zinātniskā konference 2011. gada 26. janvāris

2011.gada 25.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijas koledžā notiks I Starptautiski zinātniskā konference

2011.gada 28.janvārī Rīgā, Ezermalas ielā 8, Valsts policijas koledžas Konferenču zālē notiks Valsts policijas koledžas I Starptautiski zinātniskā konference „Cilvēkdrošības tiesiskie, socioloģiskie un psiholoģiskie aspekti”.

Valsts policijas koledža kā augstākās izglītības iestāde tika dibināta 2006.gadā. Nepilnu piecu gadu laikā tā kļuva par vērā ņemamu Valsts policijas darbinieku sagatavošanas un ar policijas darbību saistīto pētījumu centru Latvijā.

Vienlaikus ar kvalitatīvu, uz jaunākiem zinātniskajiem atzinumiem bāzētu studiju realizēšanu, Valsts policijas koledža, saskaņā ar Valsts policijas ikgadējo pasūtījumu, veic nozarei aktuālus pētījumus. Pastāvīgi tiek celta Valsts policijas koledžas pētnieciskā kapacitāte. Uz šo brīdi doktora grāds ir 5 Valsts policijas koledžas docētājiem. Doktorantūrā studē 11 Valsts policijas koledžas docētāji, kas apliecina studiju un pētnieciskā procesa vienotību Valsts policijas koledžā.

Pētījumu aktualitātes un atbilstošas kvalitātes nodrošināšanai ir nepieciešama dažādu pētnieku viedokļu apmaiņa (tai skaitā starptautiskā līmenī), kas raisa kreativitātes un radošuma attīstību izglītības iestādē. Savukārt, augstvērtīgu studiju nodrošināšana bez docētāju zinātniskā darba veikšanas nav iespējama.

            Neskatoties uz konferences ietvaros prezentējamo pētījumu plašo tematiku, tie visi ir pakārtoti prioritāram mērķim – cilvēkdrošības garantēšanai. Konferencē piedalīsies zinātnieki no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas un Baltkrievijas, kā arī augstskolu docētāji, studējošie, Valsts policijas amatpersonas un citi interesenti.

Konferences materiāli tiks izdoti atsevišķā rakstu krājumā, kas ļaus uzlabot Valsts policijas koledžas zinātniski - metodisko bāzi un bibliotēkas nodrošinājumu ar jaunāko literatūru.

Konferences darbs notiks 3 valodās: latviešu, angļu un krievu.

Informācija par konferences norisi un konferences gaitā prezentējamām tēmām ir pieejama Valsts policijas koledžas mājas lapā www.policijas.koledza.gov.lv