Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārtrauc organizētas noziedzīgas grupas darbību narkotisko un psihotropo vielu apritē 2011. gada 24. janvāris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, par narkotisko un psihotropo vielu realizāciju un glabāšanu Rīgā un Zemgales reģionā aizturējuši četru personu grupu.

Aizturēšanas laikā izņēma narkotiskās un psihotropās vielas – 17,96 gramus metamfetamīna un 1,42 gramus marihuānas. Sankcionētas kratīšanas laikā vienā no aizturēto dzīvesvietām Rīgā konstatēta arī narkotiku  saturošu augu audzētava ar atbilstoši ierīkotu aprīkojumu.

Viens no aizturētajiem ir agrāk tiesāts.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma

253.1 panta 2.daļas “Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tās izdarītas atkārtoti vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās” , kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.  

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta  noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā. 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472