Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārtrauc trīs noziedzīgu grupējumu darbību narkotisko vielu apritē 2010. gada 13. oktobris

2010.gada 13.oktobrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Pārtrauc trīs noziedzīgu grupējumu darbību narkotisko vielu apritē          

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja (KrPB) darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, par narkotisko vielu realizēšanu Jelgavā un Rīgā, aizturējuši 8 noziedzīgas personas, kuras ir agrāk tiesātas.

            VP ZRP KrPB darbinieki, divas no noziedzīgām personām par bīstamas narkotiskās vielas heroīna 0,0719 gramu realizēšanu, aizturēja Jelgavā, kuriem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Savukārt Rīgā tika aizturētas četras personas, pie kurām aizturēšanas laikā atsavināja 0,4202 gramus sevišķi bīstamu vielu heroīnu. Veicot sankcionētu kratīšanu vienā no aizturētā dzīvesvietām  atsavināja 23 polimēra maisiņus gaišas krāsas narkotikas saturošu vielu, vairākas kapsulas, 9 tabletes, divus polimēra iepakojumus ar brūnganas krāsas pulverveida vielu un vienu ar zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, izņemtajām vielām nozīmēta ekspertīze. No četrām aizturētām personām, trīs personas apcietinātas.

VP ZRP KrPB darbinieki arī aizturējuši ar divas personas par marihuānas realizēšanu Jelgavā, aizturēšanas laikā izņēmuši  3,9183 gramus marihuānas. Vienai no aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253 1 .panta 1.daļas

„Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472