Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par zādzību aiztur vīrieti 2010. gada 13. augusts

Piektdien, 6.augusta pēcpusdienā Valmieras iecirkņa policijas Operatīvās vadības nodaļā tika saņemts telefona zvans. Kāds valmierietis, Cēsu ielas 31 iedzīvotājs, informējis policiju, ka uz kāda no pirmā stāva dzīvokļa balkoniem ievērojis aizdomīgu cilvēku. Notikuma vietā nekavējoties ieradās policijas patruļmašīna, kas notikuma vietā aizturēja 1982. gadā dzimušu rīdzinieku, kas mēģināja iekļūt dzīvoklī, atspiežot balkona durvis.

8. augustā Valmieras rajona tiesa aizturētajam piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Noskaidrots, ka aizdomās turamā persona jau iepriekš bijusi policijas redzeslokā, vairākkārt tiesāta un atradusies apcietinājumā par zādzībām, laupīšanām un saistībā ar narkotiku lietošanu. Izmeklēšana turpinās un policija noskaidro aizturētās personas saistību ar citām zādzībām no dzīvokļiem, kas reģistrētas Valmieras pilsētā pēdējo mēnešu laikā. Tāpat tiek noskaidrotas vēl vairākas personas, kas bijušas aizturētā vīrieša „partneri”. Nevienam no viņiem nav saistība ar Valmieru kā dzīvesvietu, Valmierā nedzīvo arī viņu draugi vai paziņas.

Kā pastāstīja Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Anvars Gaugers, vīrietis lieto narkotikas un zādzības veicis, lai iegūtu līdzekļus narkotiku iegādei. Valmieru kā savu noziedzīgo nodarījumu mērķi viņi izvēlējušies, jo pilsēta ir salīdzinoši liela un tajā ir vairāki daudzdzīvokļu māju masīvi. Ja zādzība nav izdevusies vienā vietā, devušies uz citu. Zādzības veiktas dienas laikā, jo zagļi paļāvušies uz to, ka iedzīvotāji viņu noziedzīgajām darbībām ievērību nepievērsīs un policijai par redzēto vai dzirdēto neziņos. Zagtās mantas nodotas lombardos.

Policija pateicas vīrietim, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par notiekošo.

Izmeklēšana turpinās.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999