Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpnieces 2010. gada 19. jūlijs

2010.gada 16.jūlijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Policija aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpnieces

VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieku rīcībā nonākusi informācija, ka attēlā redzamā sieviete nodarbojas ar krāpšanu darbā iekārtošanas jomā.

            Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki brīdina, ka attēlā redzamā sieviete, kura uzdodas par Tatjanu Kirilovu un sola iekārtot darbā Lielbritānijā, patiesībā nodarbojas ar krāpšanu. Pagaidām noskaidrots, ka minētā sieviete iekasē 130 latus par ceļa izdevumiem un noslēdz līgumu, kurā it kā viņa garantē darba iespējas Lielbritānijā. Policijas rīcībā ir informācija, ka krāpnieces dotajiem personas datiem neatbilst neviena Latvijas iedzīvotāja un policijā jau vērsušies pirmie cietušie. Apkrāptie pastāstīja, ka papildus 130 latiem vēl bija jāsamaksā 100 Lielbritānijas mārciņas it kā galapunktā sagaidošajam koordinatoram. Vēlāk cietušie atklāja, ka nekādas darba iespējas viņiem netiek dotas un viņiem pašu spēkiem nācās atgriezties Latvijā.

            Policija aicina iedzīvotājus neiesaistīties darījumos ar attēlā redzamo sievieti, jo pastāv aizdomas, ka viņa varētu organizēt vēl citus braucienus no Rīgas. Ja kādam ir jebkāda informācija par šīs sievietes personību, pastrādātajiem noziegumiem vai atrašanās vietu, policija aicina iedzīvotājus atsaukties uz tālruņa numuriem: 67208064, 67208238, 27892029 vai 112.

             
Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv