Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par heroīna realizēšanu aizturētas trīs personas 2010. gada 4. jūnijs

2010.gada 4.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par heroīna realizēšanu aizturētas trīs personas

Aizvadītajā mēnesī Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) Narkotiku apkarošanas biroja (NAB) darbinieki sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) darbiniekiem operatīvo meklēšanas pasākumu kompleksa laikā aizdomās par narkotiskās vielas – heroīna neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā, aizturējuši trīs personas. Divas no aizturētajām personām ir agrāk tiesātas.

Šā gada 25.maijā Rīgā, Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) ONAP NAB darbinieki sadarbībā ar RRP darbiniekiem, operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa laikā, aizdomās par narkotisko vielu realizāciju, nozieguma izdarīšanas brīdī aizturēja 1970.gadā dzimušo D., 1967.gadā dzimušo V. un 1957.gadā dzimušo V..

Policijas darbinieki pie aizturētajām personām atrada un atsavināja 19 gramus heroīna.

Sankcionētas kratīšanas laikā, 1957.gadā dzimušā V. garāžā, tika atrasti un atsavināti vēl 439 grami heroīna.

Par minēto faktu NAB uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 2531.panta 3.daļas „Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vielām vai psihotropajām vielām lielā apmērā”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Divām aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt trešai aizturētajai personai – nodošana policijas uzraudzībā.

VP GKrPP ONAP NAB tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

Informāciju sagatavoja:
Linda Neimane Zobena
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākā inspektore
Tālr.67075394
Mob.tālr.26520000
E-pasts: linda.neimane@vp.gov.lv