Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par zādzībām no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils aizturētas vairākas personas 2010. gada 2. jūnijs

2010.gada 2.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par zādzībām no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils aizturētas vairākas personas  

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas, Tukuma, Dobeles iecirkņu Kriminālpolicijas (KrPN) un Kārtības policijas (KPN)darbinieki, sadarbībā ar SIA „LatRosTrans” drošības dienesta darbiniekiem, veicot operatīvos pasākumus, sakarā ar uzsāktajiem kriminālprocesiem šā gada maija mēnesī par dīzeļdegvielas zādzībām no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils, aizturējuši septiņas personas, no kurām divām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

VP ZRP Bauskas iecirknī tik uzsākts kriminālprocess par to, ka Bauskas novadā, Īslīces pagastā no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils, veicot nelikumīgu pieslēgumu, tika nozagta  20757 litri dīzeļdegviela. Aizdomās par noziedzīgo nodarījumu tika aizturētas trīs personas.

VP ZRP Bauskas iecirknī tika uzsākts arī kriminālprocess sakarā ar naftas produktu cauruļvada bojāšanu Bauskas novadā, Rundāles pagastā, Saulainē. Par noziedzīgo nodarījumu tika aizturētas trīs personas. Veicot tālākās izmeklēšanas darbības, sankcionētas kratīšanas laikā, aizturēto personu dzīvesvietās, tika izņemta nereģistrēta bise, kā arī tehniskās ierīces, ar kuru palīdzību tika veikts nelikumīgs pieslēgums naftas vadam.

Savukārt VP ZRP Tukuma iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka Tukuma novadā, Džūkstes pagastā, tika konstatēts naftas vada Polocka-Ventspils bojājums, aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturēta viena persona.

VP ZRP Dobeles iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā tika konstatēts, ka bojāts naftas vads Polocka-Ventspils.  Noskaidrota aizdomās turētā persona, starp augstāk jau minētajām aizturētajām noziedzīgām personām. Veicot izmeklēšanu noskaidrots, ka aizdomās turētā persona arī  2009.gadā veikusi divus pieslēgumus naftas vadam Polocka-Ventspils.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizdomās turēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472