Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par reidu Kandavas pilsētā un novadā 2010. gada 30. marts

 

2010.gada 30.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par reidu Kandavas pilsētā un novadā

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirkņa Kārtības policijas nodaļas (KPN) darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē rīkoja reidu Kandavas pilsētā un novadā ar mērķi pārbaudīt tirdzniecības vietas, uzmanību pievēršot alkohola un cigarešu tirdzniecībai nepilngadīgām personām.

Tika pārbaudītas 13 tirdzniecības vietas, no tām konstatēti 4 pārkāpumi, kad tiek tirgotas cigaretes nepilngadīgām personām.

Pārkāpumi konstatēti tirdzniecības vietās Kandavas novadā, Abavas ielā, Kūrorta ielā, Stacijas ēkā, kā arī Cēres pagastā.

Par pārkāpumu 1964., 1975., 1978., 1973.gadā dzimušajām sievietēm noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli pēc LAPK 155.panta 3.daļas „Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, paredzamais naudas sods pārdevējam no divsimt līdz divsimt piecdesmit latiem.

Par šā panta trešajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda piemērošanas, - uzliek naudas sodu no divsimt piecdesmit līdz piecsimt latiem.


Sagatavoja:
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvalde