Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par zādzībām Tukuma novadā aizturētas vairākas personas 2010. gada 29. marts

 

2010.gada 29.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par zādzībām Tukuma novadā aizturētas vairākas personas


Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, aizdomās par skolas ēdnīcas durvju uzlaušanu un 35 čuguna radiatoru zādzību Kandavas novadā, Zemītes pagastā aizturējuši trīs personas – 1986., 1989. un 1984.gadā dzimušos. Zādzība tika konstatēta 16.februārī pulksten 8.00. Nozagtie čuguna radiatori tika atrasti un atgriezti skolai. Aizturētās personas Tukuma novada iedzīvotāji.

Savukārt šā gada 25.februārī Tukuma novadā, Pūres pagastā, izsitot galdniecības ēkai loga stiklu tika nozagts elektriskais ripzāģis un 2 pagarinātāji. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus tika noskaidrota persona, kura izdarījusi zādzību, 1976.gadā dzimis vīrietis, Pūres pagasta iedzīvotājs. Lielākā daļa mantas izņemtas.

Šā gada 11.martā Tukuma novadā, Tumes pagastā, uzlaužot durvis tika iekļūts kokzāģētavā un nozagti 3 elektromotori, metināmais aparāts, elektriskais zāģis un 20 litri dīzeļdegvielas.

Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēti 1987.un 1984.gadā dzimušie vīrieši. Tukuma novada iedzīvotāji.


Šā gada 15.martā Tukumā, Harmonijas ielā, iekļūstot caur logu istabā tika nozagts DVD atskaņotājs „Samsung”, nodarot materiālo zaudējumu 154 latu apmērā. Par zādzību aizturēta aizdomās turētā persona, agrāk tiesāts,

1986.gadā dzimušais vīrietis, Kuldīgas iedzīvotājs, kurš bija meklēšanā.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Šā gada 25.martā tika konstatēts, ka Engures novadā, Lapmežciema pagastā,Bigauņciemā, Laukmaļu ielā tika iekļūts dzīvojamā mājā un nozagtas dažādas mantas.

Tajā pašā dienā divas cietušās personas ziņojušas par zādzību no mājas Slocenes ielā. Iespējamais zādzības izdarīšana laiks ap pulksten 20.00.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus „uz karstām pēdām” VP ZRP Tukuma iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieks sadarbībā ar pašvaldības policijas darbinieku aizturēja aizdomās turētās personas – 1990., 1991. un 1982.gadā dzimušo vīriešus, no kuriem divi agrāk jau tiesāti, daļa atgūtas.

Uzsākti kriminālprocesi pēc krimināllikuma 175.panta 3.daļas.

„Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.