Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts noziedzīgs grupējums par laupīšanu no privātmājas Kokneses novadā 2010. gada 25. janvāris

 

2010.gada 25.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Aizturēts noziedzīgs grupējums par laupīšanu no privātmājas Kokneses novadā


Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Aizkraukles iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki sadarbībā ar VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) 1.nodaļas darbiniekiem, aizdomās par laupīšanu no privātmājas aizvadītā gada nogalē, Kokneses novadā, aizturējuši noziedzīgu grupējumu.

VP ZRP iepriekš informēja, ka 2009.gada 9.decembrī vairāki vīrieši iekļuva vienā no privātmājām Kokneses novadā un pielietojot vardarbību pret 1936.gadā dzimušu sievieti, no privātmājas nolaupīja naudu vairāk kā 200 latus un mobilo telefonu.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, aizturēja trīs agrāk tiesātus 1966., 1965. un 1986.gadā dzimušus vīriešus, vienam no aizturētajiem tika izņemta arī viltota invalīda apliecība.


Aizdomās turētām personām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.


Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 176.pamta 2.daļas

„Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.


Izmeklēšanas laikā tika pārbaudīta noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
63004302,
20293472